PSÍKY


<h2>Monty</h2>

Monty

Plemeno: yorky (väčšieho vzrastu)

Pohlavie: pes

Vek: 4 roky

Kastrácia: áno

Monty je vhodný do kľudnej rodiny, je to nenáročný psík, ktorý si nevyžaduje veľkú starostlivosť. Je vhodný do bytu alebo rodinného domu s prístupom dnu. Má hygienické návyky. Neovláda žiadne povely. Veľmi rád sa mojká. Vie chodiť na vodítku. Očkovaný + čip

<h2>Meggie</h2>

Meggie

Plemeno: nemecký ovčiak

Pohlavie: sučka

Vek: 3 roky

Kastrácia: áno

Meggie je veľmi milá sučka, s počiatku je trochu plachá kým sa "oťuká" po pár minútach je to už veľká mojkačka. Znesie sa aj s inými psíkmi. Je nekonfliktná. Vhodná do rodinného domu s kotercom, nakoľko meggie vie preliezať ploty nemôže behať bez dozoru na záhrade... ovláda základné povely, má hygienické návyky. Očkovaná + čip

<h2>Cézar</h2>

Cézar

Plemeno: kríženec

Vek: 6 mesiacov

Pohlavie: pes

Kastrácia: ešte nie

Cézar je ešte šteniatko, ktoré potrebuje pozornosť a majiteľa, ktorý sa mu bude venovať. Hygienické návyky sa učíme. Vie chodiť na vodítku. Je znášanlivý a nekonflitkný. vhodný do rodinného domu s prítupom niekam dnu v zlom počasí (hlavne zime) alebo bytu. Očkovaný + čip

<h2>Quido</h2>

Quido

Plemeno: kríženec

Pohlavie: pes

Vek. 4 mesiace

Kastrácia: ešte nie

Quido je dospievajúce šteniatko, ktoré potrebuje dostatok pozornosti a výchovu. Hygienické návyky sa učíme. Je nekonfliktný a znášanlivý. Vhodný do rodínného domu alebo bytu. V dospelosti bude stredného vzrastu. Kompletne vakcínový + čip.

<h2>Marley</h2>

Marley

Plemeno: labrador

Vek: 4 roky

Pohlavie: pes

Kastrácia: áno

Marley je typická labradorská povaha, veľký kamarát s ľuďmi akejkoľvek vekovej kategórie. S fenkami je bezproblémový. Psov nemusí. Ovláda základné povely. Vie chodiť na vodítku. Má hygienické návyky. Marley je vhodný do rodinného domu ako spoločník. Marley je komplet vakcínovaný + čip.

<h2>Deisy</h2>

Deisy

Plemeno: nemecký ovčiak

Vek: 6 mesiacov

Pohlavie: sučka

Kastrácia: ešte nie

Deisy je veľmi milá sučka, veľmi učenlivá a znášanlivá aj s inými psami. Je vhodná do rodinného domu s prístupom niekam do tepla v nepriaznivom počasí. Učíme sa základné povely a chodiť na vodítku. V dospelosti bude kastrovaná. Deisy je kompletne očkovaná + čip.

<h2>Kenny</h2>

Kenny

Plemeno: kríženec malého vzrastu

Pohlavie: pes

Vek: 2 roky

Kastrácia: áno

Kenny je milý a nekonfliktný psík, vhodný do bytu alebo rodinného domu. Majiteľ Kennymu umrel a tak sa dostal k nám. Má hygienické návyky. Vie chodiť na vodítku. Kenny je očkovaný + čip.

<h2>Barny</h2>

Barny

Plemeno: belgický ovčiak

Vek: 2 roky

Pohlavie: pes

Kastrácia: ešte nie

Barny do dnes nikomu nechýba, je to veľmi poslušný psík. Je znášanlivý aj s inými psami aj sučkami. Ovláda všetky povely, vie chodiť na vodítku. Má hygienické návyky. Vhodný do rodinného domu. Očkovaný + čip.

<h2>Chima</h2>

Chima

Plemeno: kríženec kavaliera

Pohlavie: sučka

Vek: 5 rokov

Kastrácia: ešte nie

Chima sa dostala ku nám po tom čo ju majitelia doniesli na utratenie k veterinárovi, ten ju odmietol utratiť a tak Chimu nechali len tak v čakárni na pospas osudu... Je to veľmi milá a hravá sučka vhodná do bytu alebo rodinného domu s prístupom niekam do tepla v nepriaznivom počasí. Vie chodiť na vodítku. Neovláda žiadne povely. Hygienické návyky sa učíme. Je znášanlivá a nekonfliktná. Jediné čo si stráži je jedlo. Očkovaná + čip.

<h2>Jacky</h2>

Jacky

Plemeno: kríženec

Vek: 6 rokov

Pohlavie: pes

Kastrácia: áno

Jacky je veľmi milý psík, vhodný do bytu alebo rodinného domu s prístupom dnu. Má hygienické návyky. Je to už starší pohodový pán, ktorý potrebuje už len kúsok miesta. Povely neovláda. Vie chodiť na vodítku. Jacky je menšieho vzrastu cca 7kg. Je znášanlivý a nekonfliktný. Jacky je komplet očkovaný + čip.

<h2>Riky</h2>

Riky

Plemeno: kríženec Jack russel teriera (je strednej veľkosti cca 40cm)

Pohlavie: pes

Vek: 2 roky

Kastrácia: áno

Riky sa po pol roku vrátil z adopcie, nie jeho vinou :( z rodinných dôvodov sa ho museli vzdať. Bol adoptovaný v byte kde sa správal veľmi slušne. Riky je aktívny pes, ktorý potrebuje veľa pohybu. Psích kamošov si vyberá, vie chodiť na vodítku a má hygienické návyky. Vie si otvárať dvere. Riky je vhodný do bytu alebo rodinného domu s prístupom dnu. Očkovaný + čip.

<h2>Bruno</h2>

Bruno

Plemeno: kríženec (strednej veľkosti)

Pohlavie: pes

Vek: 1 rok

Kastrácia: ešte nie

Bruno je milý a veľmi hravý psík. Ovláda základné povely a vie chodiť na vodítku. Má hygienické návyky. Ľudí má veľmi rád, a do nekonečna by si hádzal loptičku. Je vhodný aj ku deťom. Bruno je vhodný do rodinného domu s prístupom niekam do tepla v zimných mesiacoch. Bruno je znášanlivý a nekonfliktný. Očkovaný + čip.

<h2>Keissy</h2>

Keissy

Plemeno: kríženec strednej veľkosti

Vek: 12 mesiacov

Pohlavie: sučka

Kastrácia: ešte nie

Keissy je veľmi milá fenka, ktorá bola odobratá z romskej osady vo Važci. Chvíľku jej trvá kým si zvykne na nových ľudí no potom je to obrovský maznák. Vie aj postrážiť. Na vodítku sa ešte len učíme chodiť. Nepozna to. So psami sa znáša celkom fajn. Keissy je vhodná do rodinného domu. Očkovaná + čip.

<h2>Garo</h2>

Garo

Plemeno: kríženec väčšieho vzrastu

Pohlavie: pes

Vek: 2 roky

Kastrácia: ešte nie

Garo prišiel ku nám so zranenou prednou nohou, preliečil sa a už je v poriadku. Má veľmi rád ľudskú spoločnosť a hádzanie loptičky. hygienické návyky sa učí. Je vhodný do domu aj k detom tie má veľmi rád. Je nekonfliktný a znášanlivý. Garo je očkovaný + čip.

<h2>Bobík</h2>

Bobík

Plemeno: kríženec labradora

Vek: 6 rokov

Pohlavie: pes

Kastrácia: ešte nie

Bobík je veľmi dobrý psík, no kamošov si starostlivo vyberá. Aj so sučkami keď do neho skočia má problém. Bol naučený žiť so svojim pánom, majiteľ Bobíkovi zomrel tak sa dostal do útulku. Ovláda základné povely. Vie chodiť na vodítku a má hygienické návyky. Je vhodný do rodinného domu ako spoločník strážit moc nevie. Bobík je očkovaný + čip.