PSÍKY


<h2>Baddy</h2>

Baddy

Plemeno: border kolia

Pohlavie: pes

Vek: 2 roky

Kastrácia: ešte nie

Baddy je veľmi milý a aktívny psík, ktorý potrebuje dostatok pohybu a hlavne niečo robiť... Je znášanlivý a nekonfliktný. Má veľmi hravú povahu a veľmi rýchlo sa učí. Hygienické návyky má čiastočné. Vie chodiť na vodítku. Vhodný do rodinného domu s prístupom niekam do tepla v zlom počasí alebo do bytu. Očkovaný + čip.

<h2>Riky</h2>

Riky

Plemeno: kríženec Jack russel teriera (je strednej veľkosti cca 40cm)

Pohlavie: pes

Vek: 2 roky

Kastrácia: áno

Riky sa po pol roku vrátil z adopcie, nie jeho vinou :( z rodinných dôvodov sa ho museli vzdať. Bol adoptovaný v byte kde sa správal veľmi slušne. Riky je aktívny pes, ktorý potrebuje veľa pohybu. Psích kamošov si vyberá, vie chodiť na vodítku a má hygienické návyky. Vie si otvárať dvere. Riky je vhodný do bytu alebo rodinného domu s prístupom dnu. Očkovaný + čip.

<h2>Tom</h2>

Tom

Plemeno: jazvečík

Pohlavie: pes

Vek: 11 mesiacov

Kastrácia: áno

Tom ako každý jazvečík ma svojskú povahu. Má hygienické návyky, vie chodiť na vodítku. Neovláda žiadne povely. Psích kamarátov si vyberá. Je trošku nedôverčivý kým si zvykne na nových ľudí. Očkovaný + čip.

<h2>Andy</h2>

Andy

Plemeno: kríženec (v dospelosti stredná veľkosť)

Vek: 3 mesiace

Pohlavie: pes

Kastrácia: ešte nie

Andy je hravé a veľmi učenlivé šteniatko, ktoré všetko zaujíma. Je znášanlivý a nekonfliktný. Vhodný do rodinného domu s prístupom niekam do tepla v zimných a chladných mesiacoch. Očkovaný + čip.

<h2>Bruno</h2>

Bruno

Plemeno: kríženec (strednej veľkosti)

Pohlavie: pes

Vek: 1 rok

Kastrácia: ešte nie

Bruno je milý a veľmi hravý psík. Ovláda základné povely a vie chodiť na vodítku. Má hygienické návyky. Ľudí má veľmi rád, a do nekonečna by si hádzal loptičku. Je vhodný aj ku deťom. Bruno je vhodný do rodinného domu s prístupom niekam do tepla v zimných mesiacoch. Bruno je znášanlivý a nekonfliktný. Očkovaný + čip.

<h2>Ralf</h2>

Ralf

Plemeno: kríženec border kolie

Pohlavie: pes

Vek: 1,5 roka

Kastrácia: áno

Ralf je veľmi milý psík, ktorý sa ku nám dostal po tom ako bol odobratý z rómskej osady vo Važci. Po tom ako sa dostal ku nám mal ošetrenú labku na ktorú veľmi krýval, mal v nej vrastenú gumičku. Rana bola ošetrená a už sa krásne hojí a krýva už minimálne. Ralf má veľmi rád hračky a psiu spoločnosť. Je nekonfliktný a znášanlivý. Vhodný do rodinného domu. Ralf je očkovaný + čip.

<h2>Keissy</h2>

Keissy

Plemeno: kríženec strednej veľkosti

Vek: 12 mesiacov

Pohlavie: sučka

Kastrácia: ešte nie

Keissy je veľmi milá fenka, ktorá bola odobratá z romskej osady vo Važci. Chvíľku jej trvá kým si zvykne na nových ľudí no potom je to obrovský maznák. Vie aj postrážiť. Na vodítku sa ešte len učíme chodiť. Nepozna to. So psami sa znáša celkom fajn. Keissy je vhodná do rodinného domu. Očkovaná + čip.

<h2>Garo</h2>

Garo

Plemeno: kríženec väčšieho vzrastu

Pohlavie: pes

Vek: 2 roky

Kastrácia: ešte nie

Garo prišiel ku nám so zranenou prednou nohou, preliečil sa a už je v poriadku. Má veľmi rád ľudskú spoločnosť a hádzanie loptičky. hygienické návyky sa učí. Je vhodný do domu aj k detom tie má veľmi rád. Je nekonfliktný a znášanlivý. Garo je očkovaný + čip.

<h2>Bobík</h2>

Bobík

Plemeno: kríženec labradora

Vek: 6 rokov

Pohlavie: pes

Kastrácia: ešte nie

Bobík je veľmi dobrý psík, no kamošov si starostlivo vyberá. Aj so sučkami keď do neho skočia má problém. Bol naučený žiť so svojim pánom, majiteľ Bobíkovi zomrel tak sa dostal do útulku. Ovláda základné povely. Vie chodiť na vodítku a má hygienické návyky. Je vhodný do rodinného domu ako spoločník strážit moc nevie. Bobík je očkovaný + čip.

<h2>Dedko</h2>

Dedko

Plemeno: nemecký ovčiak

Pohlavie: pes

Vek: 10+

Kastrácia: nie

Dedka niekto na staré kolená vyhodil v Likavke kde sa len tak potuloval. Je to veľký dobrák, ktorý je rád, že ho niekto pohladká a má svoje miestečko kde si môže oddýchnuť. Je nekonfliktný. Má hygienické návyky. Je nenáročný. Hľadáme mu domov kde by si mohol dôstojne dožiť nakoľko mu už dosluhujú nôžky. Dedko je očkovaný. Vhodný do rodinného domu len ako spoločník, nevie strážiť.

<h2>Sunny</h2>

Sunny

Plemeno: kríženec stredného vzrastu

Vek: 1 rok

Pohlavie: sučka

Kastrácia: ešte nie

Sunny bolo prehodená cez plot ku nám do areálu. Ráno sa z nás veľmi tešila. Je to veľmi milá fenka vhodná do rodinného domu alebo bytu má aj hygienické návyky. Je nekonfliktná a znášanlivá. Veľmi hravá, rada aportuje. Očkovaná + čip.