PSÍKY


<h2>Deisy</h2>

Deisy

Plemeno: amstaf

Pohlavie: sučka

Vek: 8 mesiacov

Kastrácia: áno

Deisy je odrastené šteniatko. Je veľmi učenlivá a milá sučka. Vhodná do bytu alebo rodinného domu s prístupom niekam do tepla. Má hygienické návyky. Ovláda základné povely. So psami aj sučkami je znášanlivá. Veľmi rada aportuje. Znesie aj mačky. Vie chodiť na vodítku. Očkovaná + čip.

<h2>Apollo</h2>

Apollo

Plemeno: nemecký ovčiak

Pohlavie: pes

Vek: 5 rokov

Kastrácia: ešte nie

Apollo je veľmi milý a kamarátsky psík vhodný ako spoločník do záhrady. So sučkami sa znáša veľmi dobre. Psov si vyberá. Má veľmi rád ľudí. Vie chodiť na vodítku a má hygienické návyky. Musí pár kg pribrať a bude to prenádherný psík. Očkovaný + čip.

<h2>Tom</h2>

Tom

Plemeno: jazvečík

Pohlavie: pes

Vek: 11 mesiacov

Kastrácia: áno

Tom ako každý jazvečík ma svojskú povahu. Má hygienické návyky, vie chodiť na vodítku. Neovláda žiadne povely. Psích kamarátov si vyberá. Je trošku nedôverčivý kým si zvykne na nových ľudí. Očkovaný + čip.

<h2>Andy</h2>

Andy

Plemeno: kríženec (v dospelosti stredná veľkosť)

Vek: 3 mesiace

Pohlavie: pes

Kastrácia: ešte nie

Andy je hravé a veľmi učenlivé šteniatko, ktoré všetko zaujíma. Je znášanlivý a nekonfliktný. Vhodný do rodinného domu s prístupom niekam do tepla v zimných a chladných mesiacoch. Očkovaný + čip.

<h2>Bruno</h2>

Bruno

Plemeno: kríženec (strednej veľkosti)

Pohlavie: pes

Vek: 1 rok

Kastrácia: ešte nie

Bruno je milý a veľmi hravý psík. Ovláda základné povely a vie chodiť na vodítku. Má hygienické návyky. Ľudí má veľmi rád, a do nekonečna by si hádzal loptičku. Je vhodný aj ku deťom. Bruno je vhodný do rodinného domu s prístupom niekam do tepla v zimných mesiacoch. Bruno je znášanlivý a nekonfliktný. Očkovaný + čip.

<h2>Elly</h2>

Elly

Plemeno: border kolia + x

Pohlavie: sučka

Vek: 2,5 roka

Kastrácia: áno

Elly je kľudná sučka, ktorá je nekonfliktná a znášanlivá. Má hygienické návyky a vie chodiť na vodítku. Elly umrela majiteľka tak sa dostala ku nám. Má veľmi rada ľudí aj deti. Nemá rada zvuky napr. kosačka toho sa bojí- Vhodná do bytu alebo rodinného domu s prístupom niekam do tepla v zlom / zimnom počasí. Očkovaná + čip.

<h2>Emma</h2>

Emma

Plemeno. pitbull

Vek: 2 roky

Pohlavie: sučka

Kastrácia: ešte nie

Emmka sa k nám dostala v katastrofálnom stave, s ranami na hlave a krku... Pán, ktorý ju doniesol uviedol, že ju našiel behať po ceste na Donovaloch tak sme psíka vzali. Na druhý deň sa nám ozvali majitelia Emmy, že je ich a chceli by si prísť po ňu. Nakoniec sme zistili, že pán, ktorý ju ku nám doniesol bol jej majiteľ a oklamal nás, že ju našiel... po tom ako ich druhý pes Nemecká doga napadla Emmku a takto škaredo ju doriadila vzal psíka do auta a doniesol ku nám miesto toho aby išiel s Emmou na ošetrenie k veterinárovi... Po vzájomnom dohovore sme sa rozhodli Emme nájsť nový domov kde bude už v poriadku. Majitelia nezvládli dva plemená a takto to nešťastne dopadlo... Emmka je veľmi milý psík, vhodný do rodinného domu samozrejme s prístupom dnu alebo bytu. Má hygienické návyky. Ovláda základné povely. Malých psov nemá rada, útočí na ne. S väčšími si rozumie (vyberá si) a chce sa s nimi hrať, ale sučky nie. Emma je vhodná do rodiny ako jediný pes, pretože si vyžaduje veľa pozornosti a je žiarlivá. Emmku sme na novo očkovali, čipovali. Na fotkách nižšie vidno ako sa jej rany krásne zahojili. Brala 2 druhy atb, plus sa jej rany každý deň čistia repíkom a ešte ho aj pije. Je to inteligentka :-)

<h2>Sára</h2>

Sára

Plemeno. beagle

Pohlavie: sučka

Vek: 8+

Kastrácia: áno

Sára vo svojom živote nezažila dobré asi nič, žila väčšinu života na ulici, aj napriek tomu je to veľmi milý a láskavý psík, ktorý si užíva každé pohladenie. Naučila sa čo je to pohladenie, na čo je loptička, obojok a vodítko. Má hygienické návyky. Sáre by stačil kúsok miesta kde by si dôstojne a v láske dožila svoj život. Je nekonfliktná a znášanlivá. Ľudí má rada. Očkovaná + čip.

<h2>Ralf</h2>

Ralf

Plemeno: kríženec border kolie

Pohlavie: pes

Vek: 1,5 roka

Kastrácia: áno

Ralf je veľmi milý psík, ktorý sa ku nám dostal po tom ako bol odobratý z rómskej osady vo Važci. Po tom ako sa dostal ku nám mal ošetrenú labku na ktorú veľmi krýval, mal v nej vrastenú gumičku. Rana bola ošetrená a už sa krásne hojí a krýva už minimálne. Ralf má veľmi rád hračky a psiu spoločnosť. Je nekonfliktný a znášanlivý. Vhodný do rodinného domu. Ralf je očkovaný + čip.

<h2>Woody</h2>

Woody

Plemeno: kríženec westíka

Vek: 10 mesiacov

Pohlavie: pes

Kastrácia: áno

Woody žil v rómskej osade vo Važci, s kade bol odobratý a umiestnený ku nám. Woody je veľmi milý a kontaktný psík. Je ešte hravý a veľmi rád sa hrá s inými psami. Je znášanlivý a nekonfliktný. Vhodný do rodinného domu s prístupom aj dnu alebo do bytu. Očkovaný, čipovaný.

<h2>Keissy</h2>

Keissy

Plemeno: kríženec strednej veľkosti

Vek: 12 mesiacov

Pohlavie: sučka

Kastrácia: ešte nie

Keissy je veľmi milá fenka, ktorá bola odobratá z romskej osady vo Važci. Chvíľku jej trvá kým si zvykne na nových ľudí no potom je to obrovský maznák. Vie aj postrážiť. Na vodítku sa ešte len učíme chodiť. Nepozna to. So psami sa znáša celkom fajn. Keissy je vhodná do rodinného domu. Očkovaná + čip.

<h2>Garo</h2>

Garo

Plemeno: kríženec väčšieho vzrastu

Pohlavie: pes

Vek: 2 roky

Kastrácia: ešte nie

Garo prišiel ku nám so zranenou prednou nohou, preliečil sa a už je v poriadku. Má veľmi rád ľudskú spoločnosť a hádzanie loptičky. hygienické návyky sa učí. Je vhodný do domu aj k detom tie má veľmi rád. Je nekonfliktný a znášanlivý. Garo je očkovaný + čip.

<h2>Bobík</h2>

Bobík

Plemeno: kríženec labradora

Vek: 6 rokov

Pohlavie: pes

Kastrácia: ešte nie

Bobík je veľmi dobrý psík, no kamošov si starostlivo vyberá. Aj so sučkami keď do neho skočia má problém. Bol naučený žiť so svojim pánom, majiteľ Bobíkovi zomrel tak sa dostal do útulku. Ovláda základné povely. Vie chodiť na vodítku a má hygienické návyky. Je vhodný do rodinného domu ako spoločník strážit moc nevie. Bobík je očkovaný + čip.

<h2>Dedko</h2>

Dedko

Plemeno: nemecký ovčiak

Pohlavie: pes

Vek: 10+

Kastrácia: nie

Dedka niekto na staré kolená vyhodil v Likavke kde sa len tak potuloval. Je to veľký dobrák, ktorý je rád, že ho niekto pohladká a má svoje miestečko kde si môže oddýchnuť. Je nekonfliktný. Má hygienické návyky. Je nenáročný. Hľadáme mu domov kde by si mohol dôstojne dožiť nakoľko mu už dosluhujú nôžky. Dedko je očkovaný. Vhodný do rodinného domu len ako spoločník, nevie strážiť.

<h2>Sunny</h2>

Sunny

Plemeno: kríženec stredného vzrastu

Vek: 1 rok

Pohlavie: sučka

Kastrácia: ešte nie

Sunny bolo prehodená cez plot ku nám do areálu. Ráno sa z nás veľmi tešila. Je to veľmi milá fenka vhodná do rodinného domu alebo bytu má aj hygienické návyky. Je nekonfliktná a znášanlivá. Veľmi hravá, rada aportuje. Očkovaná + čip.