PSÍKY


<h2>Kenny</h2>

Kenny

Plemeno: kríženec malého vzrastu

Pohlavie: pes

Vek: 2 roky

Kastrácia: áno

Kenny je milý a nekonfliktný psík, vhodný do bytu alebo rodinného domu. Majiteľ Kennymu umrel a tak sa dostal k nám. Má hygienické návyky. Vie chodiť na vodítku. Kenny je očkovaný + čip.

<h2>Leo a Lea</h2>

Leo a Lea

Plemeno: kríženec v dospelosti malého vzrastu

Pohlavie: sučka tmavšia, psík svetlý

Vek: 7 týždnov

Kastrácia: ešte nie

Bracek a sestricka hladaju domov, v dospelosti budu mensieho vzrastu, su odcervene, ockovane a cipovane. Do novej rodiny mozu ist aj osobitne. Su vhodne do bytu alebo domu s pristupom niekam do tepla. Psik je svetly. Dievcatko mensie a tmavsie. Nachadzaju sa u nas v utulku. V pripade zaujmu kontaktovat na tel cislach 0905820826 alebo 0915625157

<h2>Zorka</h2>

Zorka

Plemeno: kríženec malého vzrastu

Pohlavie: sučka

Vek: 9 rokov

Kastrácia: áno

Zorke umrel majiteľ a tak sa dostala k nám, je to veľmi milá sučka v rokoch, ktorá je nenáročná a zaslúži si dôstojne niekde dožiť. Je nekonfliktná a znášanlivá so psíkmi aj sučkami. Vhodná do bytu alebo rodinného domu. Má hygienické návyky vie chodiť na vodítku. Očkovaná + čip.

<h2>Lujza</h2>

Lujza

Plemeno: cane corso + x

Vek: 1,5 roka

Pohlavie: sučka

Kastrácia: áno

Lujza je úžasná fenka s perfektnou povahou. Počúva na slovo, je veľmi inteligentná. Ovláda základné povely, vie chodiť na vodítku, má hygienické návyky. Rada aportuje. Je znášanlivá, ale kamarátov si vyberá hlavne v jej váhovej kategórii. Malé psíky nemusí. Lujza má veľmi rada ľudí. Vhodná do bytu alebo domu s prístupom dnu do tepla. Očkovaná + čip.

<h2>Barny</h2>

Barny

Plemeno: belgický ovčiak

Vek: 2 roky

Pohlavie: pes

Kastrácia: ešte nie

Barny do dnes nikomu nechýba, je to veľmi poslušný psík. Je znášanlivý aj s inými psami aj sučkami. Ovláda všetky povely, vie chodiť na vodítku. Má hygienické návyky. Vhodný do rodinného domu. Očkovaný + čip.

<h2>Chima</h2>

Chima

Plemeno: kríženec kavaliera

Pohlavie: sučka

Vek: 5 rokov

Kastrácia: ešte nie

Chima sa dostala ku nám po tom čo ju majitelia doniesli na utratenie k veterinárovi, ten ju odmietol utratiť a tak Chimu nechali len tak v čakárni na pospas osudu... Je to veľmi milá a hravá sučka vhodná do bytu alebo rodinného domu s prístupom niekam do tepla v nepriaznivom počasí. Vie chodiť na vodítku. Neovláda žiadne povely. Hygienické návyky sa učíme. Je znášanlivá a nekonfliktná. Jediné čo si stráži je jedlo. Očkovaná + čip.

<h2>Jacky</h2>

Jacky

Plemeno: kríženec

Vek: 6 rokov

Pohlavie: pes

Kastrácia: áno

Jacky je veľmi milý psík, vhodný do bytu alebo rodinného domu s prístupom dnu. Má hygienické návyky. Je to už starší pohodový pán, ktorý potrebuje už len kúsok miesta. Povely neovláda. Vie chodiť na vodítku. Jacky je menšieho vzrastu cca 7kg. Je znášanlivý a nekonfliktný. Jacky je komplet očkovaný + čip.

<h2>Baddy</h2>

Baddy

Plemeno: border kolia

Pohlavie: pes

Vek: 2 roky

Kastrácia: ešte nie

Baddy je veľmi milý a aktívny psík, ktorý potrebuje dostatok pohybu a hlavne niečo robiť... Je znášanlivý a nekonfliktný. Má veľmi hravú povahu a veľmi rýchlo sa učí. Hygienické návyky má čiastočné. Vie chodiť na vodítku. Vhodný do rodinného domu s prístupom niekam do tepla v zlom počasí alebo do bytu. Očkovaný + čip.

<h2>Riky</h2>

Riky

Plemeno: kríženec Jack russel teriera (je strednej veľkosti cca 40cm)

Pohlavie: pes

Vek: 2 roky

Kastrácia: áno

Riky sa po pol roku vrátil z adopcie, nie jeho vinou :( z rodinných dôvodov sa ho museli vzdať. Bol adoptovaný v byte kde sa správal veľmi slušne. Riky je aktívny pes, ktorý potrebuje veľa pohybu. Psích kamošov si vyberá, vie chodiť na vodítku a má hygienické návyky. Vie si otvárať dvere. Riky je vhodný do bytu alebo rodinného domu s prístupom dnu. Očkovaný + čip.

<h2>Tom</h2>

Tom

Plemeno: jazvečík

Pohlavie: pes

Vek: 11 mesiacov

Kastrácia: áno

Tom ako každý jazvečík ma svojskú povahu. Má hygienické návyky, vie chodiť na vodítku. Neovláda žiadne povely. Psích kamarátov si vyberá. Je trošku nedôverčivý kým si zvykne na nových ľudí. Očkovaný + čip.

<h2>Bruno</h2>

Bruno

Plemeno: kríženec (strednej veľkosti)

Pohlavie: pes

Vek: 1 rok

Kastrácia: ešte nie

Bruno je milý a veľmi hravý psík. Ovláda základné povely a vie chodiť na vodítku. Má hygienické návyky. Ľudí má veľmi rád, a do nekonečna by si hádzal loptičku. Je vhodný aj ku deťom. Bruno je vhodný do rodinného domu s prístupom niekam do tepla v zimných mesiacoch. Bruno je znášanlivý a nekonfliktný. Očkovaný + čip.

<h2>Keissy</h2>

Keissy

Plemeno: kríženec strednej veľkosti

Vek: 12 mesiacov

Pohlavie: sučka

Kastrácia: ešte nie

Keissy je veľmi milá fenka, ktorá bola odobratá z romskej osady vo Važci. Chvíľku jej trvá kým si zvykne na nových ľudí no potom je to obrovský maznák. Vie aj postrážiť. Na vodítku sa ešte len učíme chodiť. Nepozna to. So psami sa znáša celkom fajn. Keissy je vhodná do rodinného domu. Očkovaná + čip.

<h2>Garo</h2>

Garo

Plemeno: kríženec väčšieho vzrastu

Pohlavie: pes

Vek: 2 roky

Kastrácia: ešte nie

Garo prišiel ku nám so zranenou prednou nohou, preliečil sa a už je v poriadku. Má veľmi rád ľudskú spoločnosť a hádzanie loptičky. hygienické návyky sa učí. Je vhodný do domu aj k detom tie má veľmi rád. Je nekonfliktný a znášanlivý. Garo je očkovaný + čip.

<h2>Bobík</h2>

Bobík

Plemeno: kríženec labradora

Vek: 6 rokov

Pohlavie: pes

Kastrácia: ešte nie

Bobík je veľmi dobrý psík, no kamošov si starostlivo vyberá. Aj so sučkami keď do neho skočia má problém. Bol naučený žiť so svojim pánom, majiteľ Bobíkovi zomrel tak sa dostal do útulku. Ovláda základné povely. Vie chodiť na vodítku a má hygienické návyky. Je vhodný do rodinného domu ako spoločník strážit moc nevie. Bobík je očkovaný + čip.