PSÍKY


<h2>Barney</h2>

Barney

Plemeno: kríženec strednej veľkosti

Pohlavie: pes

Vek: 1 rok

Kastrácia: áno

Barney je odrastené štena. Veľmi rád sa hrá a naháňa s inými psami. Je nekonfliktný a znášanlivý. Jediné čo si pred psami stráži je žrádlo. Ovláda základné povely, vie chodiť na vodítku a má hygienické návyky. Vhodný do bytu alebo rodinného domu s prístupom dnu v zimnom období. Očkovaný + čip.

<h2>Cézar</h2>

Cézar

Plemeno: kríženec stredne velký

Pohlavie: pes

Vek: 2 roky

Kastrácia: áno

Cézar za svoj život zažil len reťaz a nie dobre zaobchádzanie. Je to milý a vďačný psík veľmi rád sa hrá a mojká. Psích kamarátov si vyberá chce byť šéf :-) Ovláda len privolanie a povel sadni. Vhodný do rodinného domu je to dobrý strážca. Hygienické návyky sa učíme. Cézar je očkovaný + čip.

<h2>Meggie</h2>

Meggie

Plemeno: nemecký ovčiak

Pohlavie: sučka

Vek: 3 roky

Kastrácia: áno

Meggie je veľmi milá sučka, s počiatku je trochu plachá kým sa "oťuká" po pár minútach je to už veľká mojkačka. Znesie sa aj s inými psíkmi. Je nekonfliktná. Vhodná do rodinného domu s kotercom, nakoľko meggie vie preliezať ploty nemôže behať bez dozoru na záhrade... ovláda základné povely, má hygienické návyky. Očkovaná + čip

<h2>Quido</h2>

Quido

Plemeno: kríženec

Pohlavie: pes

Vek. 4 mesiace

Kastrácia: ešte nie

Quido je dospievajúce šteniatko, ktoré potrebuje dostatok pozornosti a výchovu. Hygienické návyky sa učíme. Je nekonfliktný a znášanlivý. Vhodný do rodínného domu alebo bytu. V dospelosti bude stredného vzrastu. Kompletne vakcínový + čip.

<h2>Riky</h2>

Riky

Plemeno: kríženec Jack russel teriera (je strednej veľkosti cca 40cm)

Pohlavie: pes

Vek: 2 roky

Kastrácia: áno

Riky sa po pol roku vrátil z adopcie, nie jeho vinou :( z rodinných dôvodov sa ho museli vzdať. Bol adoptovaný v byte kde sa správal veľmi slušne. Riky je aktívny pes, ktorý potrebuje veľa pohybu. Psích kamošov si vyberá, vie chodiť na vodítku a má hygienické návyky. Vie si otvárať dvere. Riky je vhodný do bytu alebo rodinného domu s prístupom dnu. Očkovaný + čip.

<h2>Bruno</h2>

Bruno

Plemeno: kríženec (strednej veľkosti)

Pohlavie: pes

Vek: 1 rok

Kastrácia: ešte nie

Bruno je milý a veľmi hravý psík. Ovláda základné povely a vie chodiť na vodítku. Má hygienické návyky. Ľudí má veľmi rád, a do nekonečna by si hádzal loptičku. Je vhodný aj ku deťom. Bruno je vhodný do rodinného domu s prístupom niekam do tepla v zimných mesiacoch. Bruno je znášanlivý a nekonfliktný. Očkovaný + čip.

<h2>Keissy</h2>

Keissy

Plemeno: kríženec strednej veľkosti

Vek: 12 mesiacov

Pohlavie: sučka

Kastrácia: ešte nie

Keissy je veľmi milá fenka, ktorá bola odobratá z romskej osady vo Važci. Chvíľku jej trvá kým si zvykne na nových ľudí no potom je to obrovský maznák. Vie aj postrážiť. Na vodítku sa ešte len učíme chodiť. Nepozna to. So psami sa znáša celkom fajn. Keissy je vhodná do rodinného domu. Očkovaná + čip.

<h2>Garo</h2>

Garo

Plemeno: kríženec väčšieho vzrastu

Pohlavie: pes

Vek: 2 roky

Kastrácia: ešte nie

Garo prišiel ku nám so zranenou prednou nohou, preliečil sa a už je v poriadku. Má veľmi rád ľudskú spoločnosť a hádzanie loptičky. hygienické návyky sa učí. Je vhodný do domu aj k detom tie má veľmi rád. Je nekonfliktný a znášanlivý. Garo je očkovaný + čip.