PSÍKY


<h2>Peggy</h2>

Peggy

Plemeno: kríženec

Pohlavie: sučka

Vek: 3 roky

Kastrácia: ešte nie

Peggy je veľmi milá sučka vhodná do rodinného domu ako spoločník, spoľahlivo stráži dá vedieť keď sa niečo deje v okolí :-) so psami aj sučkami je znášanlivá. Je väčšej veľkosti ako prerastená borderka :-D Mala veľký zápal v ušiach, po preplachovaní a užívaní atb sa jej ušká pekne zahojili a môže isť do novej rodiny. Vie chodiť na vodítku a má aj hygienické návyky. Očkovaná + čip.

<h2>Laila</h2>

Laila

Plemeno: Karelský medvedí pes

Vek: 2 roky

Pohlavie: sučka

Kastrácia: ešte nie

Laila sa túlala po obci Liptovská Štiavnica a do dnes nikomu nechýba. Nemá čip a nemala na sebe ani obojok. Laila je hravá a nekonfliktná sučka. Neovláda žiadne povely. Má hygienické návyky. S inými psami je v pohode skor sa chce len hrať. Je vhodná do rodinného domu s poriadnym plotom. Karelský medvedí pes patrí spolu s lajkou k najodvážnejším severským plemenám, s hlboko zakoreneným loveckým pudom. Vyznačuje sa vynikajúcim čuchom, ktorý mu umožňoval v krajine pôvodu vyhľadávať medvede počas zimného spánku v brlohu. Zároveň je odolný proti tuhej zime, nepriaznivým poveternostným podmienkam a hlavne má veľmi dobrú orientačnú schopnosť. Do novej rodiny pojde komplet očkovaná, čipovaná a kastrovaná.

<h2>Korny</h2>

Korny

Plemeno: veľký bradáč

Vek: nar. cca 2016

Pohlavie: pes

Kastrácia: ešte nie

Korny do dnes nikomu nechýba :( je to veľmi múdry pes. Ovláda základné povely, vie chodiť na vodítku, má hygienické návyky. Korny má pravdepodobne zlú skúsenosť s chlapmi nemá ich moc rád. So psami si sadne - ako s ktorými ale sučky sú ok. Korny je vhodný do rodinného domu s poriadnym plotom a dobrou bráničkou vie si otvárať kľučku :-) očkovaný + čip.

<h2>Goldy</h2>

Goldy

Plemeno: kríženec v dospelosti stredná veľkosť

Vek: mesiacov

Pohlavie: pes

Kastrácia: ešte nie

Goldy je veľmi milý psík, vhodný do rodinného domu s prístupom dnu alebo bytu. Má hygienické návyky. Vie pekne chodiť na vodítku. Ovláda aj niektoré povely. Je to ešte šteniatko, ktoré všetko zaujíma. Veľmi rád sa hrá s hračkami. Je nekonfliktný a znášanlivý. Očkovaný + čip.

<h2>Gina</h2>

Gina

Plemeno: kríženec strednej veľkosti

Pohlavie: sučka

Vek: nar.cca 2016

Kastrácia: áno

Gina je veľmi milá sučka, ktorá ma veľmi rada ľudí. Za svoj krátky život veľa dobrého nezažila len reťaz a množenie. Gina je znášanlivá a nekonfliktná. Vhodná je do bytu alebo rodinného domu s prístupom v chladnom počasí niekam do tepla. Povely neovláda. Vie chodiť na vodítku. Keď je vo výbehu pekne všetko hlási :-) Očkovaná + čip.

<h2>Rocky</h2>

Rocky

Plemeno: kríženec stredného vzrastu

Pohlavie: pes

Vek: nar, cca 2016

Kastrácia: áno

Rocky je veľmi milý psík spočiatku trošku nedôverčivý, ale po par chvíľach je kamoš. Vie pekne chodiť na vodítku. Povely neovláda. Má hygienické návyky. Rocky je vhodný aj do bytu alebo rodinného domu s prístupom niekam dnu v zlom počasí. Rocky je znášanlivý a nekonfliktný. Očkovaný + čip.

<h2>Broky</h2>

Broky

Plemeno: kríženec

Pohlavie: pes

Vek: nar,cca 2015

Kastrácia: áno

Broky je trošku bojazlivý a nedôverčivý kým si Vás oťuká. Potom je to už veľmi milý a mojkavý psík. Broky je nekonfliktný a znášanlivý. Vhodný do bytu alebo rodinného domu s prístupom niekam dnu. Na vodítku sa ešte len učí chodiť. Má hygienické návyky. Očkovaný + čip.

<h2>Rex</h2>

Rex

Plemeno: nemecký ovčiak

Vek: nar. cca 2016

Pohlavie: pes

Kastrácia: áno

Rexik bol odobratý RVPS zo zlých podmienok v ktorých sa mu ušlo bitky a kopancov. Nič dobré nezažil u nás sa už trošku osmelil a začína znovu veriť ľudom. Veľmi sa bál aj kefy na vyčesávanie čakal úder :( Chlapov sa ešte bojí no ženy má veľmi rád. Už sa osmelil aj štekať a strážiť :-) je to veľmi milý psík, nekonfliktný a znášanlivý. Veľmi rád sa hrá s loptičkou (kým pochopil na čo vôbec hračka je trvalo to dosť dlho). Rexík bude verný a vďačný psík, ktorému stačí kúsok dvora a občas nejaké prechádzky do prírody. Vhodný do rodinného domu. Očkovaný + čip.

<h2>Charlie</h2>

Charlie

Plemeno: labrador + x

Vek: nar. cca máj 2018

Pohlavie: pes

Kastrácia: ešte nie

Charlie bol nájdený ako behá po hlavnej ceste pri Martine ľudia, ktorí majú adoptovaného psíka od nás sa ho ujali na pár dní a doniesli ho do útulku. Charlie je veľmi učenlivé a šikovné šteniatko, ktoré všade musí byť a všetko vidieť. Pekne ovláda privolanie a už aj povel sadni. Má hygienické návyky. Charlie je vhodný do rodinného domu s poriadnym plotom a v zlom počasí s prístupom niekam do tepla. Má veľmi rád ľudí či už deti alebo starších zo všetkých sa teší :-) Očkovaný + čip.

<h2>Sam</h2>

Sam

Plemeno: kríženec

Vek: nar.cca 2016

Pohlavie: pes

Kastrácia: áno

Sam nikomu do dnes nechýba :( je to veľmi milý a šikovný psík. Je znášanlivý a nekonfliktný s inými psami. Veľmi rád sa hrá s loptičkou aportoval by donekonečna... SAM je vhodný do rodinného domu s prístupom niekam do vnútra v zlom počasí alebo do bytu. Má hygienické návyky. Vie pekne chodiť na vodítku a ovláda základné povely. Očkovaný + čip

<h2>Meggie</h2>

Meggie

Plemeno: nemecký ovčiak

Pohlavie: sučka

Vek: nar.cca 2015

Kastrácia: áno

Meggie je veľmi milá sučka, s počiatku je trochu plachá kým sa "oťuká" po pár minútach je to už veľká mojkačka. Znesie sa aj s inými psíkmi. Je nekonfliktná. Vhodná do rodinného domu s kotercom, nakoľko meggie vie preliezať ploty nemôže behať bez dozoru na záhrade... ovláda základné povely, má hygienické návyky. Očkovaná + čip

<h2>Keissy</h2>

Keissy

Plemeno: kríženec strednej veľkosti

Vek: nar. cca 2016

Pohlavie: sučka

Kastrácia: ešte nie

Keissy je veľmi milá fenka, ktorá bola odobratá z romskej osady vo Važci. Chvíľku jej trvá kým si zvykne na nových ľudí no potom je to obrovský maznák. Vie aj postrážiť. Na vodítku sa ešte len učíme chodiť. Nepozna to. So psami sa znáša celkom fajn. Keissy je vhodná do rodinného domu. Očkovaná + čip.

<h2>Garo</h2>

Garo

Plemeno: kríženec väčšieho vzrastu

Pohlavie: pes

Vek: nar.cca 2014

Kastrácia: ešte nie

Garo prišiel ku nám so zranenou prednou nohou, preliečil sa a už je v poriadku. Má veľmi rád ľudskú spoločnosť a hádzanie loptičky. hygienické návyky sa učí. Je vhodný do domu aj k detom tie má veľmi rád. Je nekonfliktný a znášanlivý. Garo je očkovaný + čip.