PSÍKY


<h2>Bony</h2>

Bony

Plemeno: nemecký ovčiak

Pohlavie: pes

Vek: 3 roky

Kastrácia: áno

Bony prišiel k nám vo veľmi zlom stave, musel isť hneď na kliniku kde mu zašívali krvácajúce rany z nôh a ucha. Do dnes nevieme čo sa stalo a ako k nim prišiel. Bony je veľmi dobrý psík, nekonfliktný a znášanlivý. Je učenlivý a ovláda základné povely. Má hygienické návyky. Vhodný do rodinného domu s prístupom niekam do tepla (napr. kotoľňa). Očkovaný + čip.

<h2>Gabo</h2>

Gabo

Plemeno: nemecký ovčiak

Vek: 9 rokov

Pohlavie: pes

Kastrácia: ešte nie

Gabo slúžil v strážnej službe ako strážny pes žiaľ firma skončila tak Gabo musel ísť preč :-( je to veľmi dobrý psík je kľudný, nekonfliktný a veľmi rád sa hrá s loptičkou (aportuje). Je to už starší pán, ale nemá žiadne zdravotné problémy. Vhodný by bol k starším ľuďom kde by mohol dôstojne dožiť starobu. Do rodinného domu s dobrým oplotením a v chladnom / zimnom období prístup niekam do tepla (kotolňa, garáž atď.) Má hygienické návyky, ovláda základné povely a vie chodiť na vodítku. Je to bezproblémový psík :-) Gabo je kompletne očkovaný + čip.

<h2>Kora</h2>

Kora

Plemeno: slovenský kopov (pravdepodobne s niečim krížená)

Pohlavie: sučka

Vek: 2 roky

Kastrácia: áno

Kora bola vyhodená v meste a do dnes nikomu tak úžasná a rozumná sučka nechýba. Bola dosť zanedbaná a vychudnutá. Mala niekoľko krát aj šteniatka. Kora je veľmi milá a mojkavá. Je znášanlivá a nekonfliktná. Má veľmi rada ľudí a hlavne deti. Ovláda základné povely. Vie pekne chodiť na vodítku a má aj hygienické návyky. Vhodná do bytu s väčšími prechádzkami, alebo do rodinného domu s prístupom do vnútra. Kora je očkovaná + čip.

<h2>Bruno</h2>

Bruno

Plemeno: stafordšírsky bulterier

Pohlavie: pes

Vek: 1,5 roka

Kastrácia:áno

Bruno vo svojom doterajšom živote nemal veľa šťastia na dobrých majiteľov, pochodil niekoľko rodín z ktorej ho zakaždým posunuli zase inde až ho nakoniec posledný "majiteľ" uviazal o bránu nášho útulku. Aj napriek takémuto osudu nezanevrel na ľudí a teší sa z nich. Bruno pozná základné povely, má hygienické návyky, vie pekne chodiť na vodítku. Nemá rád veľké pes najmä ovčiaky mu vadia. So sučkami je znášanlivý / psov si vyberá. Má veľmi rád ľudí, veľmi rád sa mojká a hladká dožaduje sa ľudskej spoločnosti. Bruno je vhodný skúsenému človeku, ktorý sa mu bude venovať. Vhodný do bytu alebo rodinného domu s prístupom dnu. Očkovaný + čip.

<h2>Felix</h2>

Felix

Plemeno: sibírsky husky

Vek: nar. cca 2018

Pohlavie: pes

Kastrácia: ešte nie

Felix sa ku nám dostal po tom čo ho majitelia prehodili cez plot do nášho areálu bez rozmyslu či môže spraviť dáku škodu alebo ujsť na cestu, pravdepodobne ho nezvládali. Félix je veľmi aktívny pes vhodný do takej rodiny kde sa robí dáky šport alebo pravidelne beháva. Vhodný do rodinného domu s poriadnym oplotením. Nie je to pes len tak na dvor - musí pracovať alebo sa nejako vybehať. Z nudy robí zle. Veľmi rád behá za aportom. Mal poranenú labku (ako ho prehodili cez plot narazil si labku) so sučkami sa znáša, psov nemusí. Neovláda žiadne povely. Vie chodiť na vodítku a hygienické návyky sa učíme. Očkovaný + čip,

<h2>Peggy</h2>

Peggy

Plemeno: kríženec

Pohlavie: sučka

Vek: 3 roky

Kastrácia: ešte nie

Peggy je veľmi milá sučka vhodná do rodinného domu ako spoločník, spoľahlivo stráži dá vedieť keď sa niečo deje v okolí :-) so psami aj sučkami je znášanlivá. Je väčšej veľkosti ako prerastená borderka :-D Mala veľký zápal v ušiach, po preplachovaní a užívaní atb sa jej ušká pekne zahojili a môže isť do novej rodiny. Vie chodiť na vodítku a má aj hygienické návyky. Očkovaná + čip.

<h2>Rocky</h2>

Rocky

Plemeno: kríženec stredného vzrastu

Pohlavie: pes

Vek: nar, cca 2016

Kastrácia: áno

Rocky je veľmi milý psík spočiatku trošku nedôverčivý, ale po par chvíľach je kamoš. Vie pekne chodiť na vodítku. Povely neovláda. Má hygienické návyky. Rocky je vhodný aj do bytu alebo rodinného domu s prístupom niekam dnu v zlom počasí. Rocky je znášanlivý a nekonfliktný. Očkovaný + čip.

<h2>Keissy</h2>

Keissy

Plemeno: kríženec strednej veľkosti

Vek: nar. cca 2016

Pohlavie: sučka

Kastrácia: ešte nie

Keissy je veľmi milá fenka, ktorá bola odobratá z romskej osady vo Važci. Chvíľku jej trvá kým si zvykne na nových ľudí no potom je to obrovský maznák. Vie aj postrážiť. Na vodítku sa ešte len učíme chodiť. Nepozna to. So psami sa znáša celkom fajn. Keissy je vhodná do rodinného domu. Očkovaná + čip.

<h2>Garo</h2>

Garo

Plemeno: kríženec väčšieho vzrastu

Pohlavie: pes

Vek: nar.cca 2014

Kastrácia: ešte nie

Garo prišiel ku nám so zranenou prednou nohou, preliečil sa a už je v poriadku. Má veľmi rád ľudskú spoločnosť a hádzanie loptičky. hygienické návyky sa učí. Je vhodný do domu aj k detom tie má veľmi rád. Je nekonfliktný a znášanlivý. Garo je očkovaný + čip.