PSÍKY


<h2>Tarisa</h2>

Tarisa

Plemeno: kríženec strednej veľkosti

Pohlavie: sučka

Vek: 1 rok

Kastracia: áno

Tarisa je mladá aktívna fenka, ktorá sa všetko postupne učí. Prišla k nám spolu so steniatkami ako mladá mamina. Žila v rómskej osade kde zažila len zle a odstrkavanie. Je vhodná do bytu alebo rodinného domu s prístupom do tepla v zlom / zimnom obdobi. Má hygienické návyky. Na voditku sa učí chodiť. Je znasanliva a nekonfliktna. Ockovana, cipovana.

<h2>Rony</h2>

Rony

plemeno: kríženec strednej veľkosti

Pohlavie: pes

Vek: 1 rok

Kastracia: áno

RONY je veľmi milý psik vhodný do bytu alebo rodinného domu s prístupom dnu v zlom/zimnom obdobi. Ma hygienické návyky a vie pekne chodiť na voditku. Ovláda základne povely. Je znasanlivy hlavne so suckami psov si vyberá.

<h2>Paja</h2>

Paja

Plemeno: kríženec stredného vzrastu

Pohlavie: sučka

Vek: 1 rok

Kastracia: áno

PAJA je ďalšia sučka z mnohých, ktorá žila v rómskej osade kde nezažila nič dobre. Na jednej nôžke jej chyba prst, ale nijako jej to neprekáža. Je veľmi milá a nekonfliktna. Vhodná do rodinného domu s prístupom dnu alebo do bytu. Má hygienické návyky. Má veľmi rada ľudí :) a akýkoľvek kontakt s nimi. Ockovana + čipovana.

<h2>Čaky</h2>

Čaky

Plemeno: kríženec menšieho vzrastu

Pohlavie: pes

Vek: 3 roky

Kastracia: áno

ČAKY je veľmi milý psik vhodný do bytu alebo rodinného domu s prístupom do vnútra. Má hygienické návyky a vie pekne chodiť na voditku. S inými psikmi sa znáša super. Má veľmi rad ľudí.

<h2>Bony</h2>

Bony

Plemeno: nemecký ovčiak

Pohlavie: pes

Vek: 10 mesiacov

Kastrácia: áno

Bony bol odobratý z veľmi zlých podmienok. Je trochu plachý no postupne sa všetko pekne učí. Je veľmi šikovný. Bony je znášanlivý a nekonfliktný skôr je ešte dosť hravý. Vhodný skúseným ľudom, ktorí sa mu budú venovať a socializovať ho. Vhodný do rodinného domu s dobrým oplotením. Očkovaný + čip

<h2>Hetty</h2>

Hetty

Plemeno: kríženec nemeckého ovčiaka

Pohlavie: sučka

Vek: 4 roky

Kastrácia: áno

Hetty je sučka, ktorá behala / túlala sa po Donovaloch niekoľko týždňov... Podarilo sa ju odchytiť dobrým ľudom, ktorí ju tam kŕmili. Hetty bola zo začiatku dosť plachá a bojazlivá. Teraz je už kamoška a veľká mojkačka. Je znášanlivá a má aj hygienické návyky. Vhodná ku starším ľudom. Neovláda žiadne povely. Vie pekne chodiť na vodítku. Vhodná do rodinného domu s prístupom do tepla v zlom - chladnom období. Očkovaná + čip

<h2>Frenky</h2>

Frenky

Plemeno: kríženec strednej veľkosti

Vek: 3 roky

Pohlavie: pes

Kastrácia: áno

Frenky bol odobratý z rómskej osady kde zažil len zlé... Je preto dosť temperamentný a preto je vhodný skúsenému majiteľovi. Je to veľký mojkač no niekedy keď nie je po jeho vrčí - no neublíži. So psami sa neznáša, sučky má rád s tými sa vie pekne hrať. Má rád aj aport. Má hygienické návyky. Pekne vie chodiť na vodítku. Frenky je vhodný do rodinného domu s prístupom niekam do tepla v zlom chladnom počasí. Určite poriadny plot nakoľko 1,50m preskočí ako nič. Očkovaný + čip.

<h2>Noro</h2>

Noro

Plemeno: kríženec

Pohlavie: pes

Vek: 3 roky

Kastrácia: áno

Noro je veľmi temperamentný pes vhodný ku skúseným ľuďom. Nie je vhodný k žiadnemu psovi ani sučke je dosť žiarlivý hlavne kvôli jedlu. Vie pekne chodiť na vodítku a má hygienické návyky. Neovláda žiadne povely. Vie aj pekne ohlásiť a zaštekať na cudzieho - no neublíži. Noro je vhodný do rodinného domu s poriadnym oplotením. Očkovaný + čip.

<h2>Andy</h2>

Andy

Plemeno: nemecký ovčiak

Vek: 1 rok

Pohlavie: sučka

Kastrácia: áno

Andy prišla k nám v zlom stave všetkého a všetkých sa bála. Nepoznala pohladenie ani hračky. Po pár týždňoch u nás sa s Andy stala veľmi milá a hravá sučka vhodná do rodinného domu s poriadnym plotom ( vie šikovne preskakovať ploty). Je to veľmi aktívna fenka vyžaduje si veľkú pozornosť. Je veľmi učenlivá. Mala aj tráviace problémy, ale aj to vyriešili kvalitnejšie granule. Očkovaná + čip.

<h2>Garo</h2>

Garo

Plemeno: kríženec väčšieho vzrastu

Pohlavie: pes

Vek: nar.cca 2014

Kastrácia: ešte nie

Garo prišiel ku nám so zranenou prednou nohou, preliečil sa a už je v poriadku. Má veľmi rád ľudskú spoločnosť a hádzanie loptičky. hygienické návyky sa učí. Je vhodný do domu aj k detom tie má veľmi rád. Je nekonfliktný a znášanlivý. Garo je očkovaný + čip.