PSÍKY


<h2>Aron</h2>

Aron

Plemeno: labrador + vyžla

Pohlavie: pes

Vek: 3 roky

Kastrácia: áno

POMÁHAME NÁJSŤ NOVÝ DOMOV Aron má čas do konca júna, potom sa jeho majitelia sťahujú preč a jeho si so sebou zobrať nemôžu. Aron sa nachádza v Dolnom Kubíne, v prípade záujmu o psíka môžete kontaktovať aj nás následne dáme kontakt na majiteľov. Aron je vhodný do rodinného domu, s poriadnym oplotením a výbehom. Vhodnejší je k aktívnejším ľudom nakoľko je dosť aktívny a veľmi rád aportuje. So sučkami je znášanlivý so psami nie. Mačky nevieme. Ovláda základné povely, hygienické návyky má. Má veľmi rád ľudí len niekedy je ako strela a nepozerá kade beží a akou silou :-) má rad aj deti jedno je v domácnosti kde momentálne žije. Aron je kompletne očkovaný + čip.

<h2>Trevis</h2>

Trevis

Plemeno: kríženec strednej veľkosti

Pohlavie: pes

Vek: 6 mesiacov

Kastrácia: ešte nie

Trevis je odrastené šteniatko, stále hravý a všetko ho zaujíma. Hygienické návyky sa učí, nevie chodiť na vodítku a neovláda žiadne povely. Je nekonfliktný a znášanlivý. Vhodný do rodinného domu s prístupom niekam do tepla v zimnom období. Má veľmi rád ľudí a aj deti. Očkovaný + čip.

<h2>Felix</h2>

Felix

Plemeno: sibírsky husky

Vek: nar. cca 2018

Pohlavie: pes

Kastrácia: ešte nie

Felix sa ku nám dostal po tom čo ho majitelia prehodili cez plot do nášho areálu bez rozmyslu či môže spraviť dáku škodu alebo ujsť na cestu, pravdepodobne ho nezvládali. Félix je veľmi aktívny pes vhodný do takej rodiny kde sa robí dáky šport alebo pravidelne beháva. Vhodný do rodinného domu s poriadnym oplotením. Nie je to pes len tak na dvor - musí pracovať alebo sa nejako vybehať. Z nudy robí zle. Veľmi rád behá za aportom. Mal poranenú labku (ako ho prehodili cez plot narazil si labku) so sučkami sa znáša, psov nemusí. Neovláda žiadne povely. Vie chodiť na vodítku a hygienické návyky sa učíme. Očkovaný + čip,

<h2>Teo</h2>

Teo

Plemeno: kríženec bernskeho salašníckeho psa

Vek: 5 rokov

Pohlavie: pes

Kastrácia: áno

Teo prišiel k nám s poranenou labkou, musela sa mu dať zašiť a ošetrovať, ale už je úplne fit. Keď prišiel ľudom vôbec neveril len stál a čakal čo sa bude diať... dnes je to už veselý psík vhodný do rodinného domu s poriadnym plotom, k menej náročným ľudom nakoľko neovláda žiadne povely. Učíme sa aj česať nakoľko to asi nikdy nezažil. Vie chodiť na vodítku a má hygienické návyky. Teuško je už starší pán, ale je veľmi milý a znášanlivý so sučkami psov si vyberá. V podstate o nič sa nezaujíma... Očkovaný + čip.

<h2>Rita</h2>

Rita

Plemeno: kríženec stredoazijskeho ovčiaka

Vek: 18 mesiacov

Pohlavie: sučka

Kastrácia: ešte nie

Rita je veľmi milá sučka vhodná do rodinného domu s poriadnym plotom ako spoločník, strážiť moc nevie. Je to ešte šteňa, ktoré sa rado hrá a naháňa s ostatnými psami. So psami je v pohode sučky nemusí hlavne menšie. Povely neovláda žiadne, vie chodiť na vodítku a má hygienické návyky. Má rada ľudí aj deti. Očkovaná + čip.

<h2>Peggy</h2>

Peggy

Plemeno: kríženec

Pohlavie: sučka

Vek: 3 roky

Kastrácia: ešte nie

Peggy je veľmi milá sučka vhodná do rodinného domu ako spoločník, spoľahlivo stráži dá vedieť keď sa niečo deje v okolí :-) so psami aj sučkami je znášanlivá. Je väčšej veľkosti ako prerastená borderka :-D Mala veľký zápal v ušiach, po preplachovaní a užívaní atb sa jej ušká pekne zahojili a môže isť do novej rodiny. Vie chodiť na vodítku a má aj hygienické návyky. Očkovaná + čip.

<h2>Rocky</h2>

Rocky

Plemeno: kríženec stredného vzrastu

Pohlavie: pes

Vek: nar, cca 2016

Kastrácia: áno

Rocky je veľmi milý psík spočiatku trošku nedôverčivý, ale po par chvíľach je kamoš. Vie pekne chodiť na vodítku. Povely neovláda. Má hygienické návyky. Rocky je vhodný aj do bytu alebo rodinného domu s prístupom niekam dnu v zlom počasí. Rocky je znášanlivý a nekonfliktný. Očkovaný + čip.

<h2>Rex</h2>

Rex

Plemeno: nemecký ovčiak

Vek: nar. cca 2016

Pohlavie: pes

Kastrácia: áno

Rexik bol odobratý RVPS zo zlých podmienok v ktorých sa mu ušlo bitky a kopancov. Nič dobré nezažil u nás sa už trošku osmelil a začína znovu veriť ľudom. Veľmi sa bál aj kefy na vyčesávanie čakal úder :( Chlapov sa ešte bojí no ženy má veľmi rád. Už sa osmelil aj štekať a strážiť :-) je to veľmi milý psík, nekonfliktný a znášanlivý. Veľmi rád sa hrá s loptičkou (kým pochopil na čo vôbec hračka je trvalo to dosť dlho). Rexík bude verný a vďačný psík, ktorému stačí kúsok dvora a občas nejaké prechádzky do prírody. Vhodný do rodinného domu. Očkovaný + čip.

<h2>Charlie</h2>

Charlie

Plemeno: labrador + x

Vek: nar. cca máj 2018

Pohlavie: pes

Kastrácia: ešte nie

Charlie bol nájdený ako behá po hlavnej ceste pri Martine ľudia, ktorí majú adoptovaného psíka od nás sa ho ujali na pár dní a doniesli ho do útulku. Charlie je veľmi učenlivé a šikovné šteniatko, ktoré všade musí byť a všetko vidieť. Pekne ovláda privolanie a už aj povel sadni. Má hygienické návyky. Charlie je vhodný do rodinného domu s poriadnym plotom a v zlom počasí s prístupom niekam do tepla. Má veľmi rád ľudí či už deti alebo starších zo všetkých sa teší :-) Očkovaný + čip.

<h2>Keissy</h2>

Keissy

Plemeno: kríženec strednej veľkosti

Vek: nar. cca 2016

Pohlavie: sučka

Kastrácia: ešte nie

Keissy je veľmi milá fenka, ktorá bola odobratá z romskej osady vo Važci. Chvíľku jej trvá kým si zvykne na nových ľudí no potom je to obrovský maznák. Vie aj postrážiť. Na vodítku sa ešte len učíme chodiť. Nepozna to. So psami sa znáša celkom fajn. Keissy je vhodná do rodinného domu. Očkovaná + čip.

<h2>Garo</h2>

Garo

Plemeno: kríženec väčšieho vzrastu

Pohlavie: pes

Vek: nar.cca 2014

Kastrácia: ešte nie

Garo prišiel ku nám so zranenou prednou nohou, preliečil sa a už je v poriadku. Má veľmi rád ľudskú spoločnosť a hádzanie loptičky. hygienické návyky sa učí. Je vhodný do domu aj k detom tie má veľmi rád. Je nekonfliktný a znášanlivý. Garo je očkovaný + čip.