PSÍKY


<h2>Noro</h2>

Noro

Plemeno: kríženec

Pohlavie: pes

Vek: nar.cca 2017

Kastrácia: áno

Noro je veľmi temperamentný pes vhodný ku skúseným ľuďom. Nie je vhodný k žiadnemu psovi ani sučke je dosť žiarlivý hlavne kvôli jedlu. Vie pekne chodiť na vodítku a má hygienické návyky. Neovláda žiadne povely. Vie aj pekne ohlásiť a zaštekať na cudzieho - no neublíži. Noro je vhodný do rodinného domu s poriadnym oplotením. Očkovaný + čip.

<h2>Šmudlík</h2>

Šmudlík

Plemeno: kríženec labradora + nemecky ovčiak

Pohlavie: pes

Vek: nar.cca 2018

Kastrácia: áno

Šmudlík je mladý aktívny pes vhodný do rodinného domu ako spoločník. Vie aj postrážiť. Je znášanlivý. Neovláda žiadne povely. Má hygienické návyky. Vie pekne chodiť na vodítku. Má veľmi rád ľudí a veľmi rád aportuje a hrá sa s hračkami. Očkovaný + čip.

<h2>Bruno</h2>

Bruno

Plemeno: stafordšírsky bulterier

Pohlavie: pes

Vek: 1,5 roka

Kastrácia:áno

Bruno vo svojom doterajšom živote nemal veľa šťastia na dobrých majiteľov, pochodil niekoľko rodín z ktorej ho zakaždým posunuli zase inde až ho nakoniec posledný "majiteľ" uviazal o bránu nášho útulku. Aj napriek takémuto osudu nezanevrel na ľudí a teší sa z nich. Bruno pozná základné povely, má hygienické návyky, vie pekne chodiť na vodítku. Nemá rád veľké pes najmä ovčiaky mu vadia. So sučkami je znášanlivý / psov si vyberá. Má veľmi rád ľudí, veľmi rád sa mojká a hladká dožaduje sa ľudskej spoločnosti. Bruno je vhodný skúsenému človeku, ktorý sa mu bude venovať. Vhodný do bytu alebo rodinného domu s prístupom dnu. Očkovaný + čip.

<h2>Rocky</h2>

Rocky

Plemeno: kríženec stredného vzrastu

Pohlavie: pes

Vek: nar, cca 2016

Kastrácia: áno

Rocky je veľmi milý psík spočiatku trošku nedôverčivý, ale po par chvíľach je kamoš. Vie pekne chodiť na vodítku. Povely neovláda. Má hygienické návyky. Rocky je vhodný aj do bytu alebo rodinného domu s prístupom niekam dnu v zlom počasí. Rocky je znášanlivý a nekonfliktný. Očkovaný + čip.

<h2>Keissy</h2>

Keissy

Plemeno: kríženec strednej veľkosti

Vek: nar. cca 2016

Pohlavie: sučka

Kastrácia: ešte nie

Keissy je veľmi milá fenka, ktorá bola odobratá z romskej osady vo Važci. Chvíľku jej trvá kým si zvykne na nových ľudí no potom je to obrovský maznák. Vie aj postrážiť. Na vodítku sa ešte len učíme chodiť. Nepozna to. So psami sa znáša celkom fajn. Keissy je vhodná do rodinného domu. Očkovaná + čip.

<h2>Garo</h2>

Garo

Plemeno: kríženec väčšieho vzrastu

Pohlavie: pes

Vek: nar.cca 2014

Kastrácia: ešte nie

Garo prišiel ku nám so zranenou prednou nohou, preliečil sa a už je v poriadku. Má veľmi rád ľudskú spoločnosť a hádzanie loptičky. hygienické návyky sa učí. Je vhodný do domu aj k detom tie má veľmi rád. Je nekonfliktný a znášanlivý. Garo je očkovaný + čip.