PSÍKY


<h2>Laky</h2>

Laky

Plemeno: kríženec NO

Pohlavie: pes

Vek: nar.cca 2014

Kastrácia: áno

Laky je spočiatku nedôverčivý, ale po pár minútach je to kamoš :-) Laky je vhodný do rodinného domu ako spoločník, moc toho nepostráži. Je znášanlivý a nekonfliktný. Laky má hygienické návyky. Vie chodiť na vodítku a ovláda aj základné povely. Očkovaný + čip.

<h2>Goldy</h2>

Goldy

Plemeno: kríženec v dospelosti stredná veľkosť

Vek: mesiacov

Pohlavie: pes

Kastrácia: ešte nie

Goldy je veľmi milý psík, vhodný do rodinného domu s prístupom dnu alebo bytu. Má hygienické návyky. Vie pekne chodiť na vodítku. Ovláda aj niektoré povely. Je to ešte šteniatko, ktoré všetko zaujíma. Veľmi rád sa hrá s hračkami. Je nekonfliktný a znášanlivý. Očkovaný + čip.

<h2>Hasan</h2>

Hasan

Plemeno: nemecký ovčiak

Vek: nar. cca 2017

Pohlavie: pes

Kastrácia: áno

Hasan skončil v útulku ako mnoho iných ovčiakov všade po útulkoch, je ich mnoho a pokiaľ nesplní nejaký "štandard" je vyhodený :( Hasan ovláda všetky povely, vie chodiť na vodítku. Má hygienické návyky. Vhodný do rodinného domu ako spoločník. Je ešte hravý. So psami sa kamaráti, ale vyberá si. Očkovaný + čip.

<h2>Gina</h2>

Gina

Plemeno: kríženec strednej veľkosti

Pohlavie: sučka

Vek: nar.cca 2016

Kastrácia: áno

Gina je veľmi milá sučka, ktorá ma veľmi rada ľudí. Za svoj krátky život veľa dobrého nezažila len reťaz a množenie. Gina je znášanlivá a nekonfliktná. Vhodná je do bytu alebo rodinného domu s prístupom v chladnom počasí niekam do tepla. Povely neovláda. Vie chodiť na vodítku. Keď je vo výbehu pekne všetko hlási :-) Očkovaná + čip.

<h2>Elvis</h2>

Elvis

Plemeno: kríženec malého vzrastu

Pohlavie: pes

Vek: nar.cca 2016

Kastrácia: áno

Elvisko do dnes nikomu nechýba bol nájdený v Hrboltovej. Elvis je nekonfliktný a znášanlivý. Má hygienické návyky. Vie chodiť na vodítku a vie aj základné povely. Je to pravdepodobne kríženec ratlíka, Je veľmi milý. Vhodný do bytu alebo domu dnu. Očkovaný + čip.

<h2>Barko</h2>

Barko

Plemeno: kríženec malého vzrastu

Pohlavie: pes

Vek: nar.cca jún 2018

Kastrácia: ešte nie

Barko je veľmi hravé a milé šteniatko, ktoré musí všetko vidieť a počuť. Spočiatku je trochu plachý no po pár minútach sa osmelí. Je vhodný do rodinného domu s prístupom dnu alebo do bytu. Hygienické návyky sa učí. Neovláda žiadne povely. Očkovaný + čip.

<h2>Rocky</h2>

Rocky

Plemeno: kríženec stredného vzrastu

Pohlavie: pes

Vek: nar, cca 2016

Kastrácia: áno

Rocky je veľmi milý psík spočiatku trošku nedôverčivý, ale po par chvíľach je kamoš. Vie pekne chodiť na vodítku. Povely neovláda. Má hygienické návyky. Rocky je vhodný aj do bytu alebo rodinného domu s prístupom niekam dnu v zlom počasí. Rocky je znášanlivý a nekonfliktný. Očkovaný + čip.

<h2>Broky</h2>

Broky

Plemeno: kríženec

Pohlavie: pes

Vek: nar,cca 2015

Kastrácia: áno

Broky je trošku bojazlivý a nedôverčivý kým si Vás oťuká. Potom je to už veľmi milý a mojkavý psík. Broky je nekonfliktný a znášanlivý. Vhodný do bytu alebo rodinného domu s prístupom niekam dnu. Na vodítku sa ešte len učí chodiť. Má hygienické návyky. Očkovaný + čip.

<h2>Rex</h2>

Rex

Plemeno: nemecký ovčiak

Vek: nar. cca 2016

Pohlavie: pes

Kastrácia: áno

Rexik bol odobratý RVPS zo zlých podmienok v ktorých sa mu ušlo bitky a kopancov. Nič dobré nezažil u nás sa už trošku osmelil a začína znovu veriť ľudom. Veľmi sa bál aj kefy na vyčesávanie čakal úder :( Chlapov sa ešte bojí no ženy má veľmi rád. Už sa osmelil aj štekať a strážiť :-) je to veľmi milý psík, nekonfliktný a znášanlivý. Veľmi rád sa hrá s loptičkou (kým pochopil na čo vôbec hračka je trvalo to dosť dlho). Rexík bude verný a vďačný psík, ktorému stačí kúsok dvora a občas nejaké prechádzky do prírody. Vhodný do rodinného domu. Očkovaný + čip.

<h2>Charlie</h2>

Charlie

Plemeno: labrador + x

Vek: nar. cca máj 2018

Pohlavie: pes

Kastrácia: ešte nie

Charlie bol nájdený ako behá po hlavnej ceste pri Martine ľudia, ktorí majú adoptovaného psíka od nás sa ho ujali na pár dní a doniesli ho do útulku. Charlie je veľmi učenlivé a šikovné šteniatko, ktoré všade musí byť a všetko vidieť. Pekne ovláda privolanie a už aj povel sadni. Má hygienické návyky. Charlie je vhodný do rodinného domu s poriadnym plotom a v zlom počasí s prístupom niekam do tepla. Má veľmi rád ľudí či už deti alebo starších zo všetkých sa teší :-) Očkovaný + čip.

<h2>Sam</h2>

Sam

Plemeno: kríženec

Vek: nar.cca 2016

Pohlavie: pes

Kastrácia: áno

Sam nikomu do dnes nechýba :( je to veľmi milý a šikovný psík. Je znášanlivý a nekonfliktný s inými psami. Veľmi rád sa hrá s loptičkou aportoval by donekonečna... SAM je vhodný do rodinného domu s prístupom niekam do vnútra v zlom počasí alebo do bytu. Má hygienické návyky. Vie pekne chodiť na vodítku a ovláda základné povely. Očkovaný + čip

<h2>Cézar</h2>

Cézar

Plemeno: kríženec stredne velký

Pohlavie: pes

Vek: nar. cca 2016

Kastrácia: áno

Cézar za svoj život zažil len reťaz a nie dobre zaobchádzanie. Je to milý a vďačný psík veľmi rád sa hrá a mojká. Psích kamarátov si vyberá chce byť šéf :-) Ovláda len privolanie a povel sadni. Vhodný do rodinného domu je to dobrý strážca. Hygienické návyky sa učíme. Cézar je očkovaný + čip.

<h2>Meggie</h2>

Meggie

Plemeno: nemecký ovčiak

Pohlavie: sučka

Vek: nar.cca 2015

Kastrácia: áno

Meggie je veľmi milá sučka, s počiatku je trochu plachá kým sa "oťuká" po pár minútach je to už veľká mojkačka. Znesie sa aj s inými psíkmi. Je nekonfliktná. Vhodná do rodinného domu s kotercom, nakoľko meggie vie preliezať ploty nemôže behať bez dozoru na záhrade... ovláda základné povely, má hygienické návyky. Očkovaná + čip

<h2>Riky</h2>

Riky

Plemeno: kríženec Jack russel teriera (je strednej veľkosti cca 40cm)

Pohlavie: pes

Vek: nar. cca 2015

Kastrácia: áno

Riky sa po pol roku vrátil z adopcie, nie jeho vinou :( z rodinných dôvodov sa ho museli vzdať. Bol adoptovaný v byte kde sa správal veľmi slušne. Riky je aktívny pes, ktorý potrebuje veľa pohybu. Psích kamošov si vyberá, vie chodiť na vodítku a má hygienické návyky. Vie si otvárať dvere. Riky je vhodný do bytu alebo rodinného domu s prístupom dnu. Očkovaný + čip.

<h2>Keissy</h2>

Keissy

Plemeno: kríženec strednej veľkosti

Vek: nar. cca 2016

Pohlavie: sučka

Kastrácia: ešte nie

Keissy je veľmi milá fenka, ktorá bola odobratá z romskej osady vo Važci. Chvíľku jej trvá kým si zvykne na nových ľudí no potom je to obrovský maznák. Vie aj postrážiť. Na vodítku sa ešte len učíme chodiť. Nepozna to. So psami sa znáša celkom fajn. Keissy je vhodná do rodinného domu. Očkovaná + čip.

<h2>Garo</h2>

Garo

Plemeno: kríženec väčšieho vzrastu

Pohlavie: pes

Vek: nar.cca 2014

Kastrácia: ešte nie

Garo prišiel ku nám so zranenou prednou nohou, preliečil sa a už je v poriadku. Má veľmi rád ľudskú spoločnosť a hádzanie loptičky. hygienické návyky sa učí. Je vhodný do domu aj k detom tie má veľmi rád. Je nekonfliktný a znášanlivý. Garo je očkovaný + čip.